Barva stránek

PŘEDSTAVENSTVO

 

Ing. Karel Křížek, MBA   Ing. Karel Křížek, MBA
předseda představenstva
Absolvent elektrotechnické fakulty VŠSE v Plzni, obor Technická kybernetika, absolvent MBA studia na Sheffield Hallam University, Velká Británie, obor Management.
Ing. Miroslav Horák, MBA   Ing. Miroslav Horák, MBA
místopředseda představenstva
Absolvent elektrotechnické fakulty ČVUT v Praze, obor Technická kybernetika, absolvent postgraduálního studia na strojní fakultě VUT Brno v oboru Provoz jaderných elektráren a absolvent MBA studia na Brno Business School / The Nottingham Trent University.
Ing. František Pírek, MBA   Ing. František Pírek, MBA
člen představenstva
Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze, obor Ekonomika průmyslu, absolvent MBA studia na Open University, Milton Keynes, Velká Británie, specializace na výkonné vrcholové vedení, postgraduální studium v oborech Controlling, Outsourcing, Risk Management.
Ing. Karel Bíža   Ing. Karel Bíža
člen představenstva
Absolvent stavební fakulty a postgraduálního studia v oboru Ocelové konstrukce na ČVUT v Praze, absolvent Akademie J. A. Komenského v oboru Manažer obchodních zakázek.
Ing. Vladimír Stratil, MBA  

Ing. Vladimír Stratil, MBA
člen představenstva

Absolvent Vysoké vojenské technické školy v Liptovském Mikuláši, SR, v oboru Vysokofrekvenční technika a telekomunikace, absolvent MBA studia na University of Pittsburgh v USA, absolvent Project Management na MCE Brusel v Belgii.