Barva stránek

KARIÉRA

 

ÚJV Řež, a. s., je silným a stabilním zaměstnavatelem. Skupina ÚJV zaměstnává v současnosti více než 1 000 zaměstnanců.

 

Vysoká náročnost oborů, ve kterých naše společnost působí, vyžaduje, abychom hledali mezi těmi nejlepšími. Volíme různé cesty. Jednou z nich je například spolupráce s vysokými školami. Již v roce 2004 jsme navázali kontakty se 16 fakultami českých veřejných vysokých škol pro řízení a rozšiřování vzájemné spolupráce především při bakalářském, magisterském a doktorandském studiu v jaderných oborech.

 

Nabízíme témata diplomových prací, odborené vedení při doktorandském studiu nebo stáže na pracovištích v Řeži. Poznáváme studenty od samého počátku jejich profesní kariéry a máme, logicky, zájem, aby ji spojili s ÚJV Řež, a. s., resp. Skupinou ÚJV.

 

Další možností jsou výběrová řízení vypsaná na konkrétní specializaci či odbornost nebo prezentace nabídky volných míst ve společnosti na veletrzích zaměřených na pracovní příležitosti. Máme prvořadý zájem získat odborníky, ale díváme se na nové zaměstnance i z pohledu dalších kritérií: schopnosti týmové práce, jazykového vybavení nebo i fyzického předpoklady (dílenské profese). Náš zaměstnanec je v řadě případů mnohostranný odborník. S tím souvisí i další vzdělávání zaměstnanců, systém školení, workshopů, odborných seminářů, jazykových kurzů, podpora publikační činnosti a podobně.

 

Členem pracovních týmů se může stát každý uchazeč, který splňuje požadavky stanovené u volných pracovních pozic v aktuálním seznamu volných míst, uspěje ve výběrovém řízení a bude ochoten se ztotožnit s principy naší firemní kultury.

 

Chcete se stát členem některého z našich týmů? Podívejte se na seznam volných míst nebo nám pošlete svůj životopis.

 

Úvod KARIÉRA
Mobilní verze | Desktop verze